Çocuk Bebek Güvenlik Hakkımızda - MinyBaby Bebek Çocuk Güvenlik Ürünleri, Güvenlik Kilitleri, Kenar Köşe Koruyucu, Yatak Bariyeri, Güvenlik Kapısı, Dolap Kilidi
MinyBaby Bebek Çocuk Güvenlik Ürünleri

Hosgeldiniz, Üye Giris Yapin / Ücretsiz Üye Ol

0 Alisveris Sepetim
Hakkımızda



Minybaby Türkiye’nin en büyük bebek/çocuk güvenlik ürünleri üreticisi ve sağlayıcısıdır.

 

Portakal Güvenlik olarak  MinyBaby  markası ile bebek / çocuk güvenliği ürünleri ithalatı ve üretimi yapan firmamız ev içi çocuk kazalarını önleyebilecek tüm ürünleri ebeveynlere sunmaktadır.Tüm ürünlerimiz, uluslararası denetim firmalarının sağlık standartları laboratuarlarında testlerden geçirilmiş olup bu testler sonucunda EN71 sağlık standartları uygunluk belgelidir. 
 

0-6 yaş grubu çocuklarda ev içi kazalara karşı Türkiye’nin en kapsamlı çocuk güvenlik ürünleri yelpazesi ile hizmet veriyoruz. MinyBaby olarak kaza oluşabilecek tüm alanları tespit ettik.75 ayrı güvenlik ürününü 14 ayrı kategoride topladık. 100 den fazla güvenlik ürünü ile ebeveynlerin en büyük destekçisiyiz.
 

Bunlar;

Kenar-Köşe koruyucular / Yatak Bariyerleri / Kapı Bariyerleri / Güvenli Oturuş / Güvenli Yürüyüş / Elektrik Güvenliği / Banyo Güvenliği / Mutfak Güvenliği / Güvenlik Kilitleri / Merdiven Güvenliği / Tuvalet Güvenliği / Deprem Güvenliği / Havuz Güvenliği / Kaydırmaz Bantlar
 

Ürünlerimizde FİTALAT bulunmamaktadır. Toksik madde içermez. Miny Baby ailesi olarak tüm çocukların sorumluluklarını üzerimizde hissederek maksimum titizlikle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 
 

MinyBaby Team
Saygılarımızla,

Haberdar Olun! minybaby.com bültenlerine üye olup yeniliklerden ve özel fiyatli ürünlerden haberdar olun.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır