Çocuk Bebek Güvenlik Çocuk-Pencere Emniyet Kilidi-Bronz- Miny Baby-Hoppe - 84.66 TL + KDV
MinyBaby Bebek Çocuk Güvenlik Ürünleri

Hosgeldiniz, Üye Giris Yapin / Ücretsiz Üye Ol

0 Alisveris Sepetim
Çocuk-Pencere Emniyet Kilidi-Bronz- Miny Baby-Hoppe

Çocuk-Pencere Emniyet Kilidi-Bronz- Miny Baby-Hoppe

Siparişleriniz Aynı Gün Kargo ya Verilmektedir. Miny Baby Türkiye'nin En büyük Bebek / Çocuk Güvenlik ürünleri üreticisi ve sağlayıcısıdır.

Piyasa Fiyatı
79.90
Bizdeki Fiyatı
99.90 TL Kdv Dahil
Havale ile Fiyatı)
(%2) 97.90 TL Kdv Dahil
Taksit Seçenekleri

Miny Baby-Hoppe Çocuk-Pencere Emniyet Kilidi

Renk : Bronz
 

 • Pencere/kapıyı açmak için iki elin birden kullanılmasını gerektiren çocuk emniyet cihazı, standart emniyet kilitlerine göre daha fazla güvenlik sağlar.
   
 • Pencere kasasını delmeden ve görsel bütünlüğü bozmadan kolayca monte edilebilen KISI2, diğer kilitlere göre, takıldığında neredeyse hiç fark edilemez ve çok daha şıktır.
   
 • HOPPE tarafından verilen 10 yıl çalışma garantisi, Avrupa Yönetmenliklerinin şart koştuğu 2 yıl garanti süresinin üzerine çıkmakta ve bu durum marka ürünlere yeni bir kalite anlayışı getirmektedir.
  Bir sonraki sayfada DIN EN 1906 veya RAL-RG 607/9 ile HOPPE kriterleri ile uygulanan testlerin karşılaştırması gösterilmektedir 
  Pencere kollarındaki testler Pencere kolları alanında RAL-RG 607/9, devamlılık kontrollerinde 10.000 çevirme/aralama kontrol periyodunun gerçekleştirilmesini öngörmektedir.

   
 • Bu konuda da HOPPE bir adım önde gitmektedir 
   
 • Böylece HOPPE pencere kolları, çalışma garantisi kapsamında pencere elemanı üzerinde 15.000 çevirme/aralama kullanım sayısı
  (1 çevirme/aralama kullanım sayısı = Pencerenin 1 kez açılması ve kapatılması ile pencerenin 1 kez aralanarak açılması ve kapatılması) ile kontrol edilmektedi.
   Bu kullanım sayısı, 10 yıl hesaplandığında, pencerenin günde 4 kez açılmasına ve kapatılmasına ve ek olarak 4 kez aralanarak açılmasına ve kapatılmasına denk gelmektedir Sürekli kullanım denemesinden hemen sonra pencere kolları da sağlamlıklarına yönelik kontrol edilmektedir.
  Bu kollar kusursuz olarak çalışmaya devam etmelidirler.

 

Uyarı: Bu ürünler caydırıcı ve önleyici fonksiyonları ile ebeveynlere yardımcı olup, yetişkinlerin çocuklar üzerindeki kontrol ve takibi sürekli olmalıdır.

Havale / EFT (%2) :97.90 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Haberdar Olun! minybaby.com bültenlerine üye olup yeniliklerden ve özel fiyatli ürünlerden haberdar olun.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır